Bizi Arayın ~ : 0262 434 43 12 – 0541 434 43 12
Adres: Hisareyn Mah. Fatih Cad. No:187
Gölcük/Kocaeli Haritada Gör
Facebook
Toplantı Organizasyon

Toplantılarınızı Canlandırın

Toplantı Organizasyon

Eğitim toplantılarından, ekip çalışmalarına, arama konferanslarından, moral artırıcı etkinliklere kadar her çeşit amaç için kullanabileceğiniz otel salonu, havuş başı ve göl kenarı seçeneklerimiz ile size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Salonların uygunluğu kadar, molalarda rahatlamak için sunduğumuz açık ve kapalı seçenekler de Değirmenbaşı Butik Otel’in önemli özelliklerinden… Gerektiği takdirde, salon dışına çıkmadan yiyecek ve içecek servisi yapabilmemizi sağlayan olanaklarımız da mevcut.

Açık alanda oluşturulan salonumuz ise seminer gibi etkinlikleri de ek olarak sizlerle buluşturacak. Yeni tamamlanan projemiz ile toplantı ve organizasyon ihtiyaçlarınızı modern anlamda daha yeni bir alanda karşılamaya devam edeceğiz.

Şirketlere özel iş toplantıları

Restaurantımız, size kaliteli bir ortam sunarak iş yemeklerinizi huzurlu, misafirlerinizi saygın, doğum günlerinizi eğlenceli, etkinliklerinizi elit kılmayı amaçlar. Bu nedenle Gölcüğün en iyi lezzetlerini, en doğal ve yöresinden malzemeleri ve seçkin personeli ile hizmet verir.

Siz de bu ayrıcalığın keyfini çıkartmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz

Otelimizin konumu gereği şehir gürültüsünden uzak, sakin ve nezih ortam arayan kurumsal şirketlerin yemekli toplantıları için ideal olma özelliği taşımaktadır. Siz de İstanbul’a yakın bölgelerde şirket toplantı ve yemekli organizasyonlar düzenlemek istiyorsanız hemen bizi arayın. Mükemmel ortamı ile Gölcükte size ev sahipliği yapalım.

 

Ayın Tatil Fırsatı