Bizi Arayın ~ : 0262 434 43 12 – 0541 434 43 12
Adres: Hisareyn Mah. Fatih Cad. No:187
Gölcük/Kocaeli Haritada Gör
Facebook
Otel konumu

Değirmenbaşı Butik Otel

Değirmenbaşı Butik Otel’in Konumu

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bulunan otelimiz; konumu sebebi ile gidebileceğiniz ve gezebileceğiniz tüm güzellikleri çevresinde bulunduruyor. İstanbul’a 110km. İzmit merkeze ise 17 km olup, şehrin gürültüsünden ve kalabalığından kurtulmak isteyenler için eşsiz bir bölgede yer almaktadır.
Otelimiz, İzmit-Bursa karayoluna sadece 3 km uzaklıktadır. Değirmenbaşı Butik Otel’e İstanbul’dan 1 saatte, İzmit’ten 15 dakikada, Ankara’dan ise 3,5 saatte ulaşılmaktadır.


Daha Büyük Görüntüle

Nasıl gelinir?

Ankara’dan ve İstanbul’dan Arabayla

İstanbul’dan kendi aracınızla yola çıktığınızda yaklaşık 1,5 saatlik bir yol geleceksiniz. İstanbul – Gölcük arası 117 km. Otelimize gelmek için Anadolu Yakası’ndan Çamlıca Girişi İstanbul Çevre Yolu’nu takiben Anadolu Otoyolu’ndan hiçbir yere sapmadan ilerlemeniz gerekiyor. İstanbul – İzmit yoluna saptıktan sonra Gölcük tabelalarını takip edeceksiniz. Dilerseniz Sefa Sirmen Bulvarından ilerleyebilir, dilerseniz D130 Karayolundan devam edebilirsiniz. Her iki şekilde Atatürk Caddesi’ne çıkacaksınız. Son olarak Hisareyn mevkiinde köprünün altından geçerek Fatih Caddesine (Orhangazi Caddesi) çıkarak 3 km ilerleyip otelimize ulaşacaksınız.

Ankara’dan ise 3,5 saatlik bir yolculuk sonucu otelimize ulaşabilirsiniz. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’ndan Anadolu Otoyolu’na çıkarak İstanbul güzergahında devam edin. İzmit’e geldiğinizde Kandıra Yolu’na saparak İzmit Yalova (D130 Karayolu) mevkiinde devam edin. Hiç sapmadan Atatürk Bulvarı’nda köprünün altından geçerek aynı şekilde 3 km daha ilerleyip tesisinize varacaksınız.

Otobüsle

Efe Tur, Ulusoy, Kamil Koç, Öz Bolu gibi firmaların direkt Gölcük’e seferleri bulunuyor. Ancak firmaları arayıp bu durumu teyit etmelisiniz. Otogara geldiğinizde minibüslerle Hisareyn Mahallesine gelebilir, sonrasında taksi ile otelimize ulaşabilirsiniz.

Denizyolu

Bu seçenek daha zahmetli. İzmit -Gölcük – Karamürsel – Körfez hattında vapur ve Deniz Otobüsü ulaşımı sağlanmaktadır. Limandan taksilerle ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Demiryolu

Kocaeli, İstanbul ve Trakya’yı Anadolu’ya bağlayan demiryolu üzerindedir. Kent merkezinden Gölcük’e sonrasında Değirmenbaşı Butik Otel’e gelebilirsiniz.

İstasyon Tel: (+90262) 321 10 39

 

Ayın Tatil Fırsatı